İçeriğe geç

80/60-6 Dolgu Lastik

Elektrikli scooterlar, son yıllarda giderek popüler hale gelmiştir. Bu tarz araçların kullanımı, çevre dostu olmaları ve ekonomik avantajları sebebiyle tercih edilmektedir. Ancak, scooterların lastikleri sıklıkla patlayarak kullanıcılarına sorunlar yaşatmaktadır. Bu sorunu çözmek için ESG Lastik markası olarak 80/60-6 ölçüsünde patlamaz dolgu lastik ürettik.

ESG Lastik olarak, scooter kullanıcılarının yaşadığı sorunları çözmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu doğrultuda, scooterların en önemli parçalarından biri olan lastiklerin patlama sorununu ortadan kaldırmak için çalışmalarımızı sürdürdük. Ürettiğimiz 80/60-6 ölçüsündeki patlamaz dolgu lastiklerimiz, scooter kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak.

ESG Lastik özellikleri

Patlamaz dolgu lastiklerimiz, içerisinde hava bulunmaz. %100 kauçuk karışımı ile üretilmektedir. Lastiklerin patlama riski sıfıra indirgenir. Patlamaz dolgu lastiklerimiz İçerisinde bulunan kanallar sayesinde sürüş esnasında daha az titreşim oluşturarak, daha konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Bu özellikleri sayesinde, scooter kullanıcıları patlamaz dolgu lastiklerimizi tercih ederek güvenli bir sürüş deneyimi yaşayabilirler.

ESG Lastik olarak, ürettiğimiz patlamaz dolgu lastiklerimizde yüksek kalite standartlarına uygun malzemeler kullanıyoruz. Bu sayede, lastiklerimiz uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Ayrıca, lastiklerimiz çevre dostu özellikleri ile de öne çıkar. Üretim sürecinde kullanılan malzemeler geri dönüştürülebilir ve çevreye zarar vermez.

80/60-6 Dolgu Lastik Seçimi

ESG Lastik olarak scooter kullanıcılarının ihtiyaçlarına uygun olarak ürettiğimiz patlamaz dolgu lastiklerimiz, scooter kullanıcılarına güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi sunar. Yüksek kalite standartlarına uygun olarak ürettiğimiz lastiklerimiz, scooter kullanıcılarının sorunlarını çözmek için en iyi çözümdür. Siz de scooterınız için ESG Lastik patlamaz dolgu lastiklerimizi tercih ederek, güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Scooter Dolgu Lastik alırken dikkat etmeniz gerekenler ;

  • Doğru lastik ebatı,
  • Doğru lastik kalitesi,
  • Doğru montaj yapılmasıdır.

Scooter Lastik ebatı

Scooterunuzun lastik ebatını öğrenmek için orijinal lastiğinin yan tarafında yer alan 3 haneli rakamları kontrol edebilirsiniz. Bu yöntemle elektrikli scooterunuzun lastik ölçüsünü kolayca öğrenirsiniz. En popüler Lastik ebatları 10*2,50 – 80/60-6 – 8 1/2 – 10*2,70 dir.

Scooter Lastik Kalitesi

Bilinenin aksine her dolgu lastik aynı kalitede değildir. Yüzlerce farklı üretici dolgu lastik üretimi yapmaktadır. Lastik üretiminde kullanılan malzemeye göre ürün kalitesi değişmektedir. Dünya da en çok düşük maliyeti sebebiyle çinden gelen lastikler kullanılmaktadır ancak bu lastikler çok sert olması ve çabuk aşınmasından dolayı kaliteli değillerdir.

Bizim ürettiğimiz lastikler ise %100 kauçuk hamurundan üretilmektedir. Hem kullandığımız malzeme hemde tasarımlarımız ile maksimum sürüş konforunu hedeflemekteyiz.

Doğru montaj yapılması

İnsanlar scooter dolgu lastik montajlarını internette gördükleri yanlış videolardan destek alarak yapabiliyorlar. Bu videoların bazıları lastiğe yüksek sıcaklık uyguluyor bazıları suda kaynatıyor. Bu gibi işlemler lastiğin sertlik derecesini değiştirdiği için tavsiye etmiyoruz. Biz kendi ürettiğimiz aparatlarla çiziksiz ve hızlı lastik montajı yapıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Soru sor
Bilgi al
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?